Menu


Hava Durumu   Ana Sayfa

26’INCI SULTAN SEKİSİ TEKMAN’DA YAPILACAK

 RZURUM’un sorunlarını ülke gündemine taşımayı ilke edinen Erzurum Kalkınma Vakfı (ERVAK), pandeminin sonra ermesiyle birlikte 26’ıncı Sultan Sekisini, Tekman ilçesinde yapma kararı aldı. ERVAK yönetim ve mütevelli heye.. ... Devamı.


ERVAK, ÖĞRENCİLERİN HEYECANINI PAYLAŞTI.

 Erzurum Kalkınma Vakfı (ERVAK) Başkanı Erdal Güzel ve vakıf üyeleri, ders başı yapan Polis Amca İlkokulu öğretmen ve öğrencilerinin heyecanını paylaştı. ERVAK, ÖĞRENCİLERİN HEYECANINI PAYLAŞTI 18 Nisan 2022 Pazartesi 17:09 İkinci d&oum.. ... Devamı.


Dr. Mahmut Uçar’ı ziyaret

 Er-Vak yönetim kurulu üyelerimizle Yakutiye Belediye Başkanı Sn. Dr. Mahmut Uçar’ı ziyaret edip şehir tarihi hakkında harika bir sohbet yaptık.Er-Vak’ın çalışma alanı içerisindeki çoğu konunun Dr. Mahmut U&cced.. ... Devamı.


iade-i ziyaret

 Bu gün Er-Vak’a iade-i ziyarette bulunan Erzurum İl Jandarma Komutanımız j.Albay İlker Şimşek’le güzel bir ramazan sohbeti yaptık. ... Devamı.


ER- VAK TSM korosu alkış topladı Kaynak: ER- VAK TSM korosu alkış topladı.

 Erzurum Kalkınma Vakfı (ERVAK) tarafından oluşturulan Türk Sanat Müziği (TSM) korosunun verdiği konser, alkış topladı. İlk kez sahneye çıkan her meslekten ses ve saz sanatçısının heyecanı, izleyicilere yansıdı. TRT .. ... Devamı.


GÜÇLÜ KADIN SEMPOZYUMU

 Atatürk Üniversitesi ve Er-Vak işbirliği ile yapılan “Güçlü Kadınlar” sempozyumu büyük ilgi uyandırdı. Üç oturum şeklinde gerçekleşen sempozyumda hayatın her alanında başarılı olan “G.. ... Devamı.


Er-VAK’TAN 12 MART MESAJI

  (GEÇMİŞİ UNUTANLAR GELECEKTE AYNI ŞEYLERİ YAŞAMAK ZORUNDA KALIRLAR) Anadolu’nun ön sözü Erzurum, 16 Şubat 1916 yılında Ruslar tarafından işgal edilmiş, bu acı ve ıstırap dolu günler iki yıl sürmüştür... ... Devamı.


Erzurum Kalkınma Vakfı (ERVAK) tan Bayramoğlu un'a kutlama.

  Erzurum Kalkınma Vakfı (ERVAK), uluslararası lezzet başarısı kazanan Bayramoğlu Un’un sahip ve yöneticilerini kutladı. ER VAK Başkanı Erdal Güzel, Prof. Dr. Vahap Yağanoğlu, Abdurrahman Zeynel, Sabri Topdağı, Kadir Sabuncuoğlu,.. ... Devamı.


Sarıkamış Harekatı’nın 107'nci yıl dönümü.

 Sarıkamış Harekatı’nın 107'nci yıl dönümü öncesi Allahuekber şehitleri, Erzurum Kalkınma Vakfı (ER-VAK) tarafından Kars Kapı Şehitliği'nde düzenlenen törenle anıldı. Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüşü.. ... Devamı.


ER-VAK PASİNLER’DEYDİ

 Cumartesi günü, Belediye Başkanı Ahmet Dölekli’nin davetlisi olarak Pasinler’deydik. 70 kişilik bir grupla gittiğimiz Pasinler’de yapılan ve yapılması düşünülen hizmetleri yerinde görüp bilgiler aldı.. ... Devamı.


 


Erzurum Kalkınma Vakfı (ER-VAK)
Adres : Cumhuriyet Caddesi Kızılay İş Merkezi Kat 3 / 2 YAKUTİYE ERZURUM Telefon : (0442) 233 38 20
Tasarım : www.e-erzurum.net