Menu


Hava Durumu   Ana Sayfa

GÜZEL 6. TEŞVİK BÖLGESİ OLMAZSA OLMAZIMIZDIR.

 Er- Vak Başkanı Erdal Güzel, Erzurum’un kalıcı olarak 6. Teşvik Bölgesi kapsamına alınmasının şehrin en büyük beklentileri arasında olduğunu belirterek bu konuda siyasilere ve Erzurum kamuoyuna çağrıda bulundu. Güzel ,s.. ... Devamı.


ERVAK, Erdal Güzel ile devam dedi!

 ERZURUM’un en etkili ve siyaset üstü sivil toplum kurumu olan Erzurum Kalkınma Vakfı’nın (ERVAK)  genel kurulunda Erdal Güzel, yeniden başkanlığa seçildi. Erzurum Post-Erzurum Kalkınma Vakfı (ER-VAK) genel kurulu ya.. ... Devamı.


İklim Değişikliği ve Kadın

 Atatürk Üniversitesinde Er-Vak’ın da Paydaş olduğu "İklim Değişikliği ve Kadın" konulu panel gerçekleştirildi. Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölüm&uum.. ... Devamı.


ERVAK TSM korosuna büyük ilgi

 Erzurum Kalkınma Vakfı (ERVAK) tarafından oluşturulan Türk Sanat Müziği (TSM) korosunun verdiği konser, alkış topladı. Her meslekten ses ve saz sanatçısının heyecanı, izleyicilere yansıdı. Koro Şefi Kürşat Hakan Tuluk'un Necip Fasıl Kı.. ... Devamı.


Kitap fuarındayız.

 Kitap fuarındayız. Ervak standına bekleriz. ... Devamı.


Ervak Başkanı Erdal Güzel ve Yönetim kurulu üyeleri STK lara hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 Ervak Başkanı Erdal Güzel ve Yönetim kurulu üyeleri Bu gün STK lara hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Güzel’den STK lara Çıkarma! Yeniden Güven Tazeleyen Ticaret Borsası Başkanı Hakan Oral , Yeni Seçilen Ticar.. ... Devamı.


Orman Bölge Müdürü Oktay Ayatay’ı makamında ziyaret.

 Erzurum Kalkınma Vakfı (ER-VAK) Başkanı Erdal Güzel ve Yönetim Kurulu Üyeleri,Orman Bölge Müdürü Oktay Ayatay’ı makamında ziyaret etti. ... Devamı.


Yakutiye ilçemizin Kaymakamı sn. Murat Öztürk’ü ziyaret

 Erzurum Kalkınma Vakfı olarak bugün  Erzurum’un kadim semti Yakutiye ilçemizin Kaymakamı sn. Murat Öztürk’ü ziyaret edip kendilerine Er-Vak yayınlarından olan 2 ciltlik “ Birinci Dünya Savaşı ve Milli M&uu.. ... Devamı.


Tabipler Birliği Başkanı hakkında suç duyurusu

 Erzurum Kalkınma Vakfı olarak şanlı Türk Silahlı Kuvvetlerine alçakça iftirada bulunan Türk Tabipler Birliği Başkanı hakkında suç duyurusunda bulunuyoruz. ülkemizi bölmek için 40 yıldır hertürlü.. ... Devamı.


KOCAELİ ERZURUMLULAR KÜLTÜR VE DAYANIŞMA VAKFI’NDAN ER-VAK’A SILA-I RAHİM ZİYARETİ

 İklim şartları ve istihdam yetersizliği gibi nedenlerle insanını toprağında tutamayan Erzurum, özellikle 1980 yılından itibaren süratle göç veren iller sıralamasında ön sıralarda yer almaktadır. Ülke geneline taşınan Erzurumlula.. ... Devamı.


 


Erzurum Kalkınma Vakfı (ER-VAK)
Adres : Cumhuriyet Caddesi Kızılay İş Merkezi Kat 3 / 2 YAKUTİYE ERZURUM Telefon : (0442) 233 38 20
Tasarım : www.e-erzurum.net