Menu


Hava Durumu   Ana Sayfa

ER-VAK ve DATEMDEN DRON EĞİTİMİ

 Doğu Anadolu Tarımsal Araştırma Enstitüsü (DATAEM) ile Erzurum Kalkınma Vakfı (ERVAK) tarafından ortaklaşa düzenlenen, Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA) tarafından desteklenen İnsansız Hava Aracı (İHA) ticari pilot ve Zirai İnsansız Hav.. ... Devamı.


ERVAK'tan Muhteşem konser

 Doğunun Gürsesi /Er-Vak 23 Temmuz Erzurum Kongresi’nin 103 . yılı etkinliklerine yine damgasını vurdu.Erzurum Kongresi’nin 103. yılı etkinlikleri kapsamında Erzurum Valiliği, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Er-Vak işbirl.. ... Devamı.


MUZAFFER TAŞYÜREK’TEN MUHTEŞEM BİR ROMAN: ‘UMUDUN YEŞERDİĞİ TOPRAKLAR’

 Bayram tatilinin vermiş olduğu fırsatı değerlendirip Erzurum’a değer katan tarihçilerden Muzaffer Taşyürek Hoca’nın en son çıkardığı 621 sayfalık  ‘Umudun Yeşerdiği Topraklar’ isimli romanını zevkle ve heyecanla.. ... Devamı.


TEKMAN’IN DAĞLARINA BAHAR GELMİŞ

 2 Temmuz 2022 tarihinde Er-Vak olarak Tekman’da düzenleyeceğimiz Sultan Sekisi Toplantılarının 27. ‘siyle ilgili görüşmeler yapmak, fikir alışverişinde bulunmak üzere Doğu Anadolu Tarımsal Araştırma Enstitüsü.. ... Devamı.


26’INCI SULTAN SEKİSİ TEKMAN’DA YAPILACAK

 RZURUM’un sorunlarını ülke gündemine taşımayı ilke edinen Erzurum Kalkınma Vakfı (ERVAK), pandeminin sonra ermesiyle birlikte 26’ıncı Sultan Sekisini, Tekman ilçesinde yapma kararı aldı. ERVAK yönetim ve mütevelli heye.. ... Devamı.


ERVAK, ÖĞRENCİLERİN HEYECANINI PAYLAŞTI.

 Erzurum Kalkınma Vakfı (ERVAK) Başkanı Erdal Güzel ve vakıf üyeleri, ders başı yapan Polis Amca İlkokulu öğretmen ve öğrencilerinin heyecanını paylaştı. ERVAK, ÖĞRENCİLERİN HEYECANINI PAYLAŞTI 18 Nisan 2022 Pazartesi 17:09 İkinci d&oum.. ... Devamı.


Dr. Mahmut Uçar’ı ziyaret

 Er-Vak yönetim kurulu üyelerimizle Yakutiye Belediye Başkanı Sn. Dr. Mahmut Uçar’ı ziyaret edip şehir tarihi hakkında harika bir sohbet yaptık.Er-Vak’ın çalışma alanı içerisindeki çoğu konunun Dr. Mahmut U&cced.. ... Devamı.


iade-i ziyaret

 Bu gün Er-Vak’a iade-i ziyarette bulunan Erzurum İl Jandarma Komutanımız j.Albay İlker Şimşek’le güzel bir ramazan sohbeti yaptık. ... Devamı.


ER- VAK TSM korosu alkış topladı Kaynak: ER- VAK TSM korosu alkış topladı.

 Erzurum Kalkınma Vakfı (ERVAK) tarafından oluşturulan Türk Sanat Müziği (TSM) korosunun verdiği konser, alkış topladı. İlk kez sahneye çıkan her meslekten ses ve saz sanatçısının heyecanı, izleyicilere yansıdı. TRT .. ... Devamı.


GÜÇLÜ KADIN SEMPOZYUMU

 Atatürk Üniversitesi ve Er-Vak işbirliği ile yapılan “Güçlü Kadınlar” sempozyumu büyük ilgi uyandırdı. Üç oturum şeklinde gerçekleşen sempozyumda hayatın her alanında başarılı olan “G.. ... Devamı.


 


Erzurum Kalkınma Vakfı (ER-VAK)
Adres : Cumhuriyet Caddesi Kızılay İş Merkezi Kat 3 / 2 YAKUTİYE ERZURUM Telefon : (0442) 233 38 20
Tasarım : www.e-erzurum.net